Çocuklara Özel

Shaba, çocuklar için de ayrıcalıklı. Bu nedenle, ailelerin maksimum derecede rahat edebileceği bir fitness kulübü. Çocukların spor hayatlarına sağlıklı biçimde başlamaları ve beslenme alışkanlıklarını doğru sürdürmeleri için doğru adres.

Üyelerimiz spor yaparken çocuklarımız da Kids Club bölümünde çocuk eğitmenlerimiz eşliğinde keyifle vakit geçirebilirler.

Shaba Swim Academy

4-14 yaş aralığında tüm çocuklarımıza hafta içi ve hafta sonları 08:00 ile 12:00 saatleri arasında yaş gruplarına özel yüzme eğitim programları eğitimi verilmektedir.

Shaba Swim Academy, performans grupları ile 2017 yılında kuruldu ve lisanslı sporcular yetiştirmektedir.

Kilo Kontrol Programı

Yetişkinler gibi bazen çocuklar da fazla kilolarıyla mücadele etmek zorunda kalabiliyor. Aslında obezite ile mücadele çocukluk döneminde başlamalı, çünkü ergenlik dönemini fazla kilolu olarak tamamlayan çocukların yetişkinlik döneminde obez olma ihtimali çok daha fazladır. Ailelerin çocukları için planladığı beslenme programı, çocukların ihtiyacı olan besinlerden de mahrum kalmasına sebep olabilir.

Çocuklarınızın yaş ve performanslarının analizi ile uygulanan bireysel spor programlar ile en doğru ve sağlıklı sonuca ulaşabilirsiniz.

Atolyeler

Çeşitli aktivitelerle çocuklarızın eğlenirken öğrenmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Siz sporunuzu yaparken çocuğunuz da öğretici oyunlarımız ve sporlarımızla bilmedikleri şeyleri öğrensin.

Shaba olarak geleceğimiz olan çocuklarımıza bu fırsatı sunarak, geleceğe gururla ve umutla bakmayı hedefliyoruz.