Shaba'da Kişisel Eğitim tamamen sizinle ilgili. Her seanstan sadece harika görünmekle kalmayacak, aynı zamanda harika hissedeceksiniz. Tekrar çalışmaktan gerçekten keyif alacağınızı garanti ediyoruz! Aşağıda, eklenen avantajlardan ve özelliklerden yalnızca birkaçı verilmiştir:
01.
Kişisel plan
02.
Kilo kaybı
03.
Tonda kaslar
04.
Geliştirilmiş odak
05.
Artan enerji
06.
Yeni arkadaşlıklar

SİZE ÖZEL EĞİTİM

Siz ve özel kişisel antrenörünüz, hedeflerinize göre hazırlanmış bir plan oluşturacaksınız ve birlikte istediğiniz sonuçların kilidini açmak için çalışacaksınız. Her adımda, kulüp içi oturumlar sırasında en son bilimi kullanan tutkulu bir eğitmen tarafından yönlendirileceksiniz.

Eğitmenler

YETENEKLİ+YÜKSEK motive

Shaba Fitness’taki eğitmenler, güç ve kondisyon, figür yarışmaları, vücut geliştirme, dövüş sanatları ve boks gibi çeşitli geçmişlerden/disiplinlerden gelen tam gelişmiş rock yıldızlarıdır. Makul ve uygun fiyatlarla yalnızca inanılmaz derecede yüksek kalibreli eğitmenlere sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Crossfit

CrossFit genel güç ve kondisyon programıdır. Tanımlanmış 10 temel fiziksel özelliğin gelişimini hedefler.

Boks

Bir spor olarak boks, yüksek seviyede atletik yetenek gerektirir: güç, hız, çeviklik, el-göz koordinasyonu, dayanıklılık ve güçlü bir sinir sistemi.

Kickbox

Klasik boks tekniklerinin, fonksiyonel egzersizlerle birleştirildiği yağ yakımınıza da yardmcı olacak eğlenceli bir derstir.

Yüzme

Hem açık hem de yarı olimpik kapalı havuzlarımızda her mevsim yüzebilirsiniz. Shaba’da yetişkinlere özel yüzme dersleriyle tekniğinizi geliştirebilir, genel formunuzu mükemmelleştirebilirsiniz.

Fitness

Yağ yakımı ve sıkılaşmaya yönelik bir derstir. Step tahtası ve dambılları kullandığımız hareketleri içerir. Son 15 dakikası ise, minder hareketlerini içerir.

Pilates

Omurganın, doğal duruş pozisyonunu koruyarak ve mat kullanılarak kaslarınızın esnek ve kuvvetli olmasını sağlarken aynı zamanda da sağlıklı bir postüre sahip olmanızı sağlayan bir derstir.

Yoga

Yoga, Hindistan’da ortaya çıkan fiziksel, zihinsel ve ruhsal bir uygulamadır. Yoga, pozlar ve meditasyon aracılığıyla zihin ve ruhta sükunete ulaşmayı sağlamaya çalışır.