Reviews

Google'daki
incelemelerimize göz atın

4.5/5

Kazım E.
4.5/5

1 Aydır düzenli kullanıyorum. Temiz pandemi tedbirleri yeterli. Personeller ilgili ve gülümser. Alet çeşitliliği ve miktarı yeterli hiç sıra beklemedim. Aynı anda ~20 kişi oluyor. Tavsiye ederim.

Bir yıl önce

Ali Ö.
4.5/5

Başladığım ilk günden beri hizmetlerinden çok memnunum, her şey düzgün ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Zaman zaman arayıp geri dönüşlerimizi değerlendiriyorlar. Bugün başıma gelen bir olaydan dolayı da Personal Trainer MEHMET ERŞAHİN’e çok teşekkürlerimi sunuyorum, spordan sonra tansiyonum düştü ve sağ olsun bir sağlık çalışanı gibi yardımcı oldu. Bu güzel spor salonunu herkese tavsiye ederim.

3 hafta önce

Nil C.
4.5/5

Kapıdan girer girmez güleryüzlü ekibi ve iceri girince başarili spor hocalari,satış ekibi,temizlik ekibi gerçekten muthişler.Kalite,hijyen,profesyonellik hepsi bir arada çok mutlu olduğum bir salondayım.Tüm üyelere ayni özveride bulunan güzel insanlar iyi ki varsınız.

3 ay önce

Ergun O.
4.5/5

Mükemmel temizlik hijyen güler yüzlü personel hocaların hepsi ilgililer teşekkürler shaba life clup

2 ay önce

Burcu B
4.5/5

Açıldığı günden beri devam etmekteyim. İlgili
eğitmenleri ve personelinin özverili çalışmaları neticesinde kendinizi evinizde hissediyorsunuz.

4 ay önce

Dincay A
4.5/5

Güzel bir spor salonu. Üst katında tüm kardiyo aletleri ve bazı makinalar var, zayıflamak isteyenler için uygun. Alt katında dumbell ve başka makinalar var, vücut geliştirmek isteyenler için ideal. Pandemi yüzünden açık havuz kullanılamıyordu. Soyunma odaları ve dolaplar yeterli. Resmî app’leri ile salonda olmasanız dahi içeride kaç kişi var görebiliyorsunuz. Temiz bir salon. Memnunum.

9 ay önce

Emre E
4.5/5

Ailenizin spor salonu keyif dolu bir gün geçireceğiniz tek adres SHABA HEALTH & FİTNESS 💪💪💪

3 yıl önce

Recep O
4.5/5

Harika bi yer, özellikle açık havuz

1 yıl önce

Cem E
4.5/5

Mekan ve spor aletleri çok güzel. Konum olarak ta ulaşım çok rahat.

5 ay önce